Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

10 Kasım'da Atatürkçü Düşünceye Ödül Töreni Tarık Akan Konferans salonunda yapıldı. İncirli Lions Kulübü tarafından geleneksel hale gelen etkinlik de İlber Ortaylı ödüle layık görüldü, ve Atatürk hakkında keyifli sohbetlerini dinledik.

11Kasım'da Otobüslerle Anıtkabir ziyaret edildi. Bu arada Yeşilyurt ve Bakırköy meydanlarına Çelenk Koyuldu. Çeşitli kurumlarımız Atatürk'ü coşkuyla andı. Aslancık Çocuk Yuvamız'da başarılı bir toplantı yaptı. Avcılar Lions Kulübü Ata Büstü yaptırdı. Başkan'ın çok duygulu konuşması aşağıda:

Atam senin yolunda ve izinde yürüyoruz. Bu sene avcılar klübü olarak senin evlatlarına ,bizim evlatlarımıza, elimizden geldiğince eğitimde destek vermeye çalışıyoruz. Şimdi bir ilkokul , Atatürk büstü istedi. Seni oraya da götüreceğiz. Bu sevgi hiç sönmeyecek. Avcılar lions klübü olarak seni anmaya senin hassasiyetlerinle devam edeceğiz. Çoğumuz çalışıyoruz belki anıtkabire gelemiyoruz ama sen her zaman kalbimizdesin hizmetlerimizle senin yolunda yürüyoruz ve sana her an dua ediyoruz iyiki varoldun varsın . Bu gün avcılar lions klübü toplantı yapıcak ve bu toplantıda alınacak kararlar yapılacak çalışmalar sana ithaf edilecek. Atam seni anlamak ve açtığın yolda yürümek, hizmetlerle olur ve Avcılar Lions olarak bizler, bunu hizmetlerle eylemlerle benimsedik. Seni onur gurur minnet ve saygıyla anıyoruz.

Güler Kaya