3-6 Haziran tarihleri arasında 28. Yılına giren MS111 & 118 E Yönetim çevremiz ikizleşmesi keyif ile dolu dolu gerçekleşti.
İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan GALATA ‘da konaklayan 25 lion dostumuz, 3 Haziran aksam yemeği Ma'na Restaurant Karakoy’de beraberdik, 4 Haziran tarihinde Balat’da öğle yemeği ve akşamında otelimiz üst katında 60 kişiden fazla katılımla Gala gecemiz gerçekleşti. Konsey Başkanımız yanı sıra geçmiş dönem genel yönetmenlerimiz , Koordinatörlerimiz, Kulüp başkanı komite ve bölge başkanlarımız bizlerleydi. Anlam dolu gecede, Genel Yönetmenimiz MS 111a Distirict Başkanı İlk Türk Sevilay Huesman- Koecke‘a LİSES Vakfımız burslu çocuklarımız yararına yapılan bağış ile Kristal Aslan Ödülünü takdim etti. MS 111 District Başkanı ise anlamlı jesti ile ilk olarak Merkez inşaatımız nedeniyle bir tuğla getirerek sembolik olarak yer almasını istediler. Ayrıca kendi aralarında topladıkları bağış ile inşaata destek verdiler.
Gecede Birten Bilecik Genel yönetmenimiz P. Melvin Jones odülü MS 111 District başkanı tarafından takdim edildi.
Gala gecemizde, 2022-2023 Genel Yönetmeni ile 2024-2025 Dönemi genel Yönetmenleri gecenin anı hediyelerini verdiler.
5 Haziran ogle yemeğini Ortaköy’de yine Lion dostlarımızla beraber geçirildi ve akşamında teknede gezi ile gün tamamlanmıştır.