Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla
  

 

Değerli Lions Ailem ;

Lions 1917 yılında Melvin Jones önderliğinde kurulduğunda 1. Dünya Savaşının son zamanlarını yaşayan insanoğlunun, yaralarını sarmak için yola çıkmışlardı. Bugünlerde 104. yılını tamamlarken yine “Nerede Bir İhtiyaç Varsa Orada Bir Lion Var” anlayışıyla yüzyılın en zorlu savaşını vermeye devam ediyor.

Pandemi sürecinde, dünyada 275 Milyon insana hizmet götürerek bir rekor gerçekleştirilmiştir. Rekor sayı organizasyonun büyüklüğünün ve birliğinin gücünü ortaya koymuştur. Olağanüstü bir fark yaratılarak Türk Lions’u örnek çalışmalara imza atmıştır.

2020-2021 Dönemi 118 E Genel Yönetmeni Sn. Sibel Güllü ve tüm çalışma arkadaşlarını Türk Lions'u adına gösterdikleri hizmetler ve çalışmalar için yürekten kutluyorum.

2021-2022 Dönemine başladığımız bugün, geçen dönemden başlayan çalışmalarımızla Pandemi süreciyle ertelenen organizasyonlar için daha planlı daha öngörülü, daha hibrit çalışmalar ortaya koymak için hedefler belirledik.

Güncel durum olumsuz görünse bile, bu süreçte kaybettiğimiz Lion ve Sağlık Çalışanları anısına yapılacak hizmetlerimiz devam edecektir. Kararlılık, adanmışlık ve gönüllülük anlayışımızla aynı yolda yürümeye devam edeceğiz.

Örnek gösterilecek hizmetlerimizle, aidiyet duygusunun artması ve sürekliliğin sağlanması için çalışacağız. Üyeliğine özenilen dayanışmanın yüksek olduğu bir yapıda hizmet üretecek üyelerimizi şimdiden kutluyorum.

Dönem öncesinde motivasyonumuzu arttırmak, kabine üyelerimizi takdim etmek, kaynaşmak, eğlenirken öğrenmek için düzenlediğimiz Başkanlar Motivasyon Kampımız Şile/Sign Hotel’de gerçekleşti. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Tüm çalışmalarımız Türk Lions’unu daha da güçlü kılacak, barış ve kardeşlik içinde yüceltmek için olacaktır.

Leo’larımız ile ortak çalışmalarda, işbirliği içinde olmak dönemde en önem verdiğimiz konulardan biri olacaktır.

Birlik ve beraberlik bütün zorlukları aşmanın başlıca anahtarıdır. Bu anahtar dostluk kardeşlik ve dayanışma kapılarını da açacaktır.

 

Beklenen Hizmetleri Birlikte Yapacağımıza olan inancımla
En derin Lions sevgi ve saygılarımla

S. Birten Bilecik
2021-2022 118 E Lions Yönetim Çevresi
Genel Yönetmeni

Sibelgüllü
Geçen Dönem & Genel Yönetmeni:
Sibel Güllü
Sedaülkü
Yönetim Çevresi Sekreteri:
Seda Ülkü
Taner Kalakaner
Yönetim Çevresi Saymanı:
Taner Kalkanel
suphivehid
Genel Yönetmen 1. Yrd.
Prof.Dr.Suphi Vehid