Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla
 

sevki1
010 copy400x288

 

 Değerli Lion ve Leo Dostlarım

1988 yılında Leo rozetimi yakama takarken; büyük bir yolculuğun ilk küçük adımını attığımın, bir dönüm noktası yaşadığımın muhtemelen farkında değildim.

Ancak yıllar sonra dönüp baktığımda Lions’un yaşam tarzımı belirleyen, hayatımı şekillendiren bir milat olduğunu fark ettim.

Bugün yaşantımın kazanç hanesini sorguladığımda yüreğime yerleştirdiğim siz dostlarımla ne kadar zengin ve şanslı olduğumu görüyorum.

BİZ ŞANSLIYIZ! Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün görüş ve düşüncelerini içselleştirip savunan, bu doğrultuda hizmetler üreten, bu ilkeden asla ödün vermeyen büyük ve etkin bir gücüz. Bizler Vatan uğruna canını feda eden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile bütün şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

BİZ ŞANSLIYIZ! Ekonomik savaşların, sosyal çatışmaların doruk noktasına ulaştığı 1900’lü yılların başlarında; hayat görüşü, “Başkaları için bir şey yapılamadığı sürece, çok fazla ileri gidilemez” olan Melvin JONES isimli duyarlı bir insanın başlattığı hizmet hareketini; ülkemize kazandıran Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim GÖKAY liderliğinde Lion olabilme şansına sahip olduk. Bu vesileyle ebediyete uğurladığımız Lion, Lioness ve Leo Dostlarımız’ı saygıyla anıyoruz.

sina1
sibel1
     
Prof.Dr. Şevki Sözen  Birten Bilecik
   Lizet Behar
Adil Atabay 
Geçen Dönem  Genel Yönetmen    Yönetim Çevresi  Yönetim Çevresi
Genel Yönetmeni  1.Yardımcısı    Sekreteri  Saymanı